12°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 31%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському поліцейський собака допоміг розшукати зниклу дитину

2 жовтня близько 22:00 до поліції по допомогу звернулась 28-річна жінка. Вона повідомила, що о 15:00 її 8-річний син пішов до репетитора, однак на навчання так і не з’явився і додому не повернувся. Жінка із знайомими намагалася самостійно розшукати дитину, але хлопчика ніде не було.

До пошуків дитини був залучений майже весь особовий склад Кам’янського відділу поліції, орієнтовані всі патрулі. Також до пошуку залучили кінолога зі службовим собакою Харді. Правоохоронці встановили та опитали коло спілкування родини, однак дитину ніхто не бачив.

Поліцейські разом з собакою продовжили пошуки хлопчика. Вівчарка обійшла декілька дворів і відчула слід дитини. Вона вперто повела кінолога до дерева і, ставши передніми лапами на стовбур, заскавчала. Серед гілок ледь помітили хлопця. Він настільки змерз, що навіть не міг говорити. Дитині допомогли злізти з дерева та передали матері.

Зазначимо, що Харді вже не вперше допомагає розшукати зниклу дитину. У серпні цього року завдяки йому було знайдено шестирічного хлопчика в Карнаухівці.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.