-12°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 78%

Вітер: 4 km/h

USD 28.38   EUR 34.4
Новини 24

У Кам’янському пройшла чергова сесія міської ради

27 листопада відбулося засідання 2-ї сесії Кам’янської міської ради. Порядок денний складався з 2 основних та 19 додаткових питань.

Перед початком засідання голова міської територіальної виборчої комісії Ганна Торішня оголосила про реєстрацію депутатом міської ради Медведевої Жанни Геннадіївни та вручила їй посвідчення депутата.

Серед планових проєктів рішень, які були ухвалені на сесії, – регламент міської ради та внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту та забезпечення пожежної безпеки в місті Кам’янське на 2016–2020 роки, якими передбачені кошти на відведення земельної ділянки для будівництва пожежної частини на лівому березі.

Змінами до Екологічної програми міста на 2016–2020 роки передбачається взяття в оренду в комунального підприємства «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради пересувної лабораторії для аналізу повітря. Автомобіль оснащений сучасним, сертифікованим в Україні та ЄС вимірювально-аналітичним обладнанням виробництва провідних компаній Австралії, Франції, Італії та Німеччини та здійснює аналіз повітря за 22 показниками.

Депутатами затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року. Так, доходи загального та спеціального фондів бюджету міста склали 1 562 344,2 тис грн - це 69% до річного плану. Видатки міського бюджету виконано на 67% від планових призначень.

Відповідним рішенням виконавчий комітет Кам’янської міської ради визначено уповноваженим органом щодо прийняття рішень про переведення дачних і садових будинків у жилі будинки.

Також на засіданні затверджено положення про помічника-консультанта депутата міської ради, прийняті рішення про набуття (припинення) прав на землю, затверджені в новій редакції положення про окремі департаменти міської ради та статут КП КМР «Лівобережний парк». 

«Новообрані депутати відповідально ставляться до своєї роботи та детально опрацьовують усі проєкти рішень на засіданнях постійних комісій», - зазначила секретар міської ради Наталія Ктітарова.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.