Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

У Кам’янському пройшов «Кубок відкриття сезону 2021» з футболу

15 квітня на стадіоні ЗОШ №21 півфінальними і фінальними іграми завершився розіграш кубка відкриття футбольного сезону 2021 року. У традиційному щорічному турнірі взяли участь 16 команд виробничих підприємств і аматорських колективів.

Організатором змагань виступила федерація футболу Кам’янського спільно з управлінням молоді та спорту міста. Матчі проводилися у форматі 8х8 і гралися на половину поля. Кожен з двох таймів тривав по 20 хвилин.

В 1/2 фіналу зустрічалися пари «Ліон» – «ДКХЗ» і «Дніпровський кар’єр» – «Олімп-17». Фіналістом у першому матчі несподівано для всіх стала команда «ДКХЗ», яка дала бій досвідченому супернику і перемогла з рахунком 3:2. Не менш цікавим вийшов і другий півфінальний поєдинок, в якому «Дніпровський кар’єр» зумів врятувати гру на останній хвилині матчу. Рахунок основного часу зустрічі – 1:1.

У разі нічийного результату згідно з регламентом змагань пробиваються післяматчеві пенальті. Більш удачливим виявився «Олімп-17», який зумів забити у ворота суперника три м’ячі, пропустивши у свої лише два. Таким чином, у головному матчі кубка повинні були зустрітися «ДКХЗ» і «Олімп-17».

Як і належить вирішальним іграм, фінал вийшов дуже напруженим. В основний час жодна з команд так і не змогла забити супернику бодай один гол – матч завершився з рахунком 0:0. Володаря кубка, як і в одному з півфіналів, знову довелося визначати в серії пенальті. Усе вирішилося в останньому підході, в якому, вигравши двосторонню дуель, перемогу «ДКХЗ» приніс воротар команди Олександр Москаленко. Рахунок серії – 3:2. У результаті команда «ДКХЗ» вперше в своїй історії завоювала міський кубок і золоті медалі.

«Це був один з найкращих турнірів за останні десятиліття. Для виявлення переможців у півфіналі і фіналі пробивалися пенальті, що може бути краще для уболівальників. Багато вирішальних м’ячів забивалися на останніх хвилинах матчу. Фінальний поєдинок вийшов дуже цікавим, хоч і не було забитих м’ячів. Вітаю команду «ДКХЗ» і весь трудовий колектив підприємства з видатним результатом. Успіхів і хороших ігор в чемпіонаті міста 2021 з футболу. Усіх з відкриттям футбольного сезону!» – підсумував начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

У церемонії нагородження, крім переможців, яким було вручено красень кубок і золоті медалі, та призерів організатори відзначили і кращих гравців турніру.

Ними стали воротар «ДКХЗ» Олександр Москаленко і воротар «Олімпу-17» Гліб Литовченко.

Також за підсумками минулого міні-футбольного сезону 2020/2021 був визначений кращий арбітр. «Золотий свисток» вручений Ігорю Зеленському.