5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 80%

Вітер: 16 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

У Кам’янському реалізували освітній проєкт «100 хвилин для молоді»

У Кам’янському в листопаді-грудні 2020 року пройшов молодіжний освітній проєкт із неформальної освіти «100 хвилин для молоді». Про це повідомили в міській раді.

Проєкт став альтернативним майданчиком для обговорення та розвитку неформальної освіти серед молоді Кам’янського. Організатором виступило управління молоді та спорту міської ради.

Проєкт тривав 8 тижнів та реалізовувався онлайн через карантинні обмеження. У ньому взяли участь 47 осіб, які пройшли відбір. До проєкту долучилися не лише кам’янчани, але й молодь інших міст Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської областей та Західної України.

Щосереди відбувалися онлайн-зустрічі, під час яких обговорювали актуальні питання: «Основи менеджменту», «Фотограмотність», «Кохання та міцні стосунки», «Молодіжна столиця України», «Здоровий спосіб життя», «Правова свідомість молоді», «Ораторське мистецтво», «Контент-менеджмент».

Після успішного проходження всіх занять учасники отримали сертифікат про проходження молодіжного проєкту «100 хвилин  для молоді».

Високу оцінку роботі спікерів дали спеціалісти відділів та управлінь районних державних адміністрацій інших міст. Також, за словами учасників, проєкт вийшов дуже вдалий та корисний.

«Щиро сподіваємось, що такі проєкти стануть традиційними в нашому місті», – наголосив начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк.

Останнє редагування Понеділок, 11 січня 2021 16:53

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.