11°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 67%

Вітер: 13 km/h

USD 28.53   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському розпочалися Дні сталої енергії

14 вересня у Камянському стартували Дні сталої енергії. Цьогоріч більшість заходів проводяться в онлайн-форматі.

Наразі містяни своїм голосуванням на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» у Facebook мають змогу обрати переможців у трьох тематичних конкурсах: малюнку «Енергозбереження – крок до майбутнього», есе «Енергозбереження – почни з себе!» та фотоконкурсі «Енергозбереження – з мрії в реальність».

Результати конкурсів будуть оголошені 18 вересня.

Також щодня, до 18 вересня, на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» у Facebook всі охочі зможуть взяти участь у вікторині-грі «Споживай енергію розумно».

Щоденно в онлайн-режимі публікуватимуться 10 запитань вікторини, які стосуються сфери енергозбереження та скорочення споживання енергетичних ресурсів. Доступ для надання відповідей буде відкрито з 9-00 до 16-00. 

При проходженні вікторини учасник обов’язково повинен зазначити своє прізвище, ім’я та по батькові.

Результати вікторини будуть розміщуватися на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» кожного наступного дня після вікторини.

Також 19 вересня відбудеться активний пішохідний еко-квест «Бережи енергію – збережи Україну!», в якому візьмуть участь 5 команд.

Переможці конкурсів, вікторин та еко-квесту отримають енергоефективні подарунки.

«Дні сталої енергії» проходять в межах виконання європейської «Угоди мерів», до якої Кам’янське приєдналося у 2015 році. Ця добровільна ініціатива об’єднує більше 10 тисяч міст Європи та України задля спільної боротьби з глобальним потеплінням шляхом підвищення енергоефективності, нарощування використання відновлюваних джерел енергії на своїх територіях та скорочення викидів вуглекислого газу.

Останнє редагування Вівторок, 15 вересня 2020 13:07

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.