34°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

У Кам’янському розпочато модернізацію зовнішніх електромереж Соцміста та «БАМу»

У Кам’янському розпочалися роботи з модернізації зовнішніх електричних мереж районів Соцміста та «БАМу». Фахівці «ДТЕК Дніпровські електромережі» уже працюють на об’єктах, монтують нові опори та посилюють кабельні мережі, аби забезпечити мешканцям безаварійне електропостачання в умовах підвищених енергонавантажень та переходу на автономне електричне опалення.

Як нагадав міський голова Андрій Білоусов, цього року міська влада двічі отримувала від АТ «ДніпроАзот» листи з повідомленням, що підприємство більше не буде централізовано опалювати Соцмісто та «БАМ». Це пов’язано з тим, що «ДніпроАзот» перевів усі свої цехи на альтернативні джерела опалення та вже не потребує енергії власної ТЕЦ. Крім цього, через недостатній рівень оплат населення місто заборгувало «ДніпроАзоту» вже близько 70 мільйонів гривень.

У рамках програми з децентралізації теплопостачання Кам’янського коштом міського бюджету проведено модернізацію електромереж у будинках Соцміста та «БАМу», переведено на електроопалення пільгову категорію населення та із залученням інвестора обладнано котельнями бюджетні заклади.

Оскільки зовнішні електромережі ще не готові для належного проходження опалювального сезону, за досягнутою домовленістю з «ДТЕК Дніпровські електромережі» місто виділяє з бюджету кошти на збільшення потужності мереж: для однокімнатних квартир на 1 додатковий кіловат, двокімнатних – на 1,5 кВт, трикімнатних та більших – на 2 кВт.

«Для цього передбачено 15 мільйонів гривень: 10 мільйонів виділені цього року, 5 мільйонів планується виділити у січні наступного. Що ж стосується боргів перед «ДніпроАзотом», то місто уклало з підприємством договір на реструктуризацію заборгованості терміном на два роки. На цих умовах «Азот» зараз розпочинає увімкнення центрального опалення», – зазначив міський голова.

Усі роботи буде виконано до початку квітня. Загалом збудують 18 кілометрів кабельних ліній та ще 5 кілометрів реконструюють, виконають модернізацію 16 трансформаторних підстанцій зі встановленням 6 додаткових трансформаторів. Це дозволить забезпечити якісне та безаварійне постачання електрики у наступному році, коли підприємство «Азот» уже не буде опалювати цей район Кам’янського.

Останнє редагування П'ятниця, 15 листопада 2019 14:27

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.