5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 9 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

У Кам’янському розпочався міський молодіжний форум

15 жовтня стартував міський молодіжний форум «Камянське: ініціюй, доводь, дій», організаторами якого є управління молоді та спорту міської ради спільно з Молодіжною радою міста.

«Я дуже радий, що наше місто розвивається у напрямку молодіжної політики і організовує такі форуми. Міська влада буде робити все, щоб молодь могла реалізувати свої ініціативи. Бажаю вам плідної роботи, гарних ідей та настрою протягом цих двох днів», – сказав начальник управління Едуард Коряк, відкриваючи форум.

Також начальник управління прозвітував про розвиток та реалізацію молодіжної політики у Кам’янському.

Активна робота розпочалась відразу. Учасники познайомилися між собою, створили правила форуму, після чого провели мозковий штурм на тему, хто така молодь та до чого вона прагне.

З лекцією «Здоровий спосіб життя: міфи та реальність» виступила заступник директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ №4 Дар’я Кравець, яка також провела майстер-клас «Mobility stretching».

До заходу долучилися спеціалісти Молодіжного центру «Освіторіум» Дніпропетровської обласної ради, які розповіли про свою діяльність та запросили молодь до спільних проєктів та їх реалізації.

Дуже великою проблемою у місті є пошук роботи. На форум завітала спеціаліст Кам’янського міського центру зайнятості Наталія Коновалова, яка розповіла про можливості працевлаштування молоді.

Теплим та цінним стало спілкування з приватним підприємцем Оксаною Колєсніковою, яка поділилась особистим досвідом створення власного бізнесу. Гостя залюбки відповідала на запитання, які стосувалися конкуренції, власного капіталу тощо.

На форум завітав товариш управління Даніїл Озерний – громадський діяч, автор підручників з хімії, біології та англійської мови, неодноразовий переможець МАН, колишній член Молодіжної ради міста. Зараз Даніїл навчається у Сполучених Штатах Америки. Він поділився власним лідерським досвідом та допоміг молоді зрозуміти, хто ж такі лідери.

«Цей день був чудовий та дуже насичений корисною інформацією. Вже завтра наших учасників чекає багато нових та корисних знань», – зазначають в управлінні.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.