11°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 11 km/h

USD 28.53   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському розвивається інклюзивна освіта

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов завітав на урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру «Світ дитинства» та майстерні у спеціальній школі «Гармонія».

Відтепер у кожному районі міста є свій інклюзивно-ресурсний центр. У Заводському – комунальний заклад «Спеціальна школа «Гармонія». До Дня міста тут капітально відремонтували та обладнали всім необхідним майстерню для гурткової роботи. Міський голова особисто перевірив готовність об’єкта та привітав маленьких вихованців зі святом.

«Бажаю, щоб ви були здорові, добре навчалися, і щоб це обладнання, яке дає можливість набувати нові навички, послужило вам довгі роки», – сказав Андрій Білоусов.

У «Гармонії» навчається 333 дитини з особливими освітніми потребами, і відтепер не тільки вони, а й такі ж діти з усього міста можуть долучитися до творчої роботи та розвинути власні здібності, займаючись у гуртках майстерні. Директорка «Гармонії» Антоніна Вінник наголошує: дрібна моторика рук вкрай важлива для таких дітей. Тут приготували навіть виставку робіт юних майстрів, щоб продемонструвати їх вміння гостям.

«Це була мрія – мати спеціальне приміщення, де діти могли б працювати в гурткові та показувати свої здібності. Сьогодні діти мають змогу з насолодою працювати в різних техніках», – каже Антоніна Вінник.

У Південному районі відкрили оновлений інклюзивно-ресурсний центр «Світ дитинства».

Тут облаштували кімнату для надання індивідуальної психолого-педагогічної допомоги, кабінет практичного психолога, кабінет вчителя-логопеда, дефектолога, лікувальної фізкультури, що дозволить організувати комплексну оцінку розвитку дітей з особливими потребами та проведення корекційних занять.

Від міського голови на честь Дня міста для центру було придбано два підвісних крісла-кокони та меблі для кабінетів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.