33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

У Кам’янському стартував другий тур медіаосвіти

Нещодавно у Кам’янському закінчився перший тур п’ятитижневого курсу медіаосвітнього проекту «Розрізняй та перевіряй: інфомедійна грамотність». У ньому взяли участь 36 фахівців публічних і шкільних бібліотек міста. Наразі стартував другий етап курсу для наступних 10 учасників.

Фасилітатор курсу, заступник директора Центральної бібліотечної системи Тетяна Герасюта зазначає: цього разу медіаграмотності навчаються 5 фахівців бібліотек, які не встигли долучитися до першої хвилі, а також 5 кам’янчанок, котрі висловили особисте бажання пройти індивідуальне навчання.

Нинішній курс так само складається з 5 лекцій, але зараз, наголосила Тетяна Герасюта, вона переважно робить акцент на тому, як не піддатись на маніпуляції ЗМІ і особливо у соціальних мережах. Навчання передбачає теорію, багато ігрових вправ, практичних занять. Наприкінці учасників чекає заключна двогодинна гра.

Для багатьох студентів курс медіаосвіти дуже пізнавальний та цікавий. Глибше пізнаючи цю тему, учасники дійсно дивуються тим тонкощам, які застосовують у мережі, щоб заволодіти увагою людей.

Дуже важливо, зазначає Тетяна Герасюта, ретельно аналізувати усе, що публікується в інтернеті, не вірити кожному слову і обов’язково захищати від зайвої інформації дітей.

Курс із інфомедійної грамотності розроблено та впроваджено посольствами США та Великобританії в Україні у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX, освітньою студією EdEra та Міністерством освіти України. Програма курсу створена з урахуванням вимог Нової української школи і має на меті навчити громаду виявляти на просторах мережі дезінформацію чи пропаганду, не бути жертвою емоційних маніпуляцій, розуміти складнощі сучасної інформаційної системи та ролі окремих користувачів у ній.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.