11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 71%

Вітер: 13 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському триває демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд

Працівники комунального підприємства «Благоустрій» спільно з «Муніципальною гвардією» продовжують звільняти територію Кам’янського від незаконно встановлених тимчасових споруд.

3–4 травня на підставі рішення виконавчого комітету міської ради були демонтовані незаконно встановлені тимчасові споруди по вулиці Миру, 19, проспекту Свободи, 101 і по бульвару Будівельників, 9. Також були демонтовані «розливайки» по проспекту Аношкіна (район транспортної зупинки «вул. Лермонтова») і вулиці Харитонова, 11.

Усього на сьогодні ліквідовано 51 тимчасову споруду, у 36-ти з них незаконно  продавали алкоголь.

Керівник «Муніципальної гвардії» Костянтин Довгій зазначив, що наступним етапом у роботі структури стане боротьба з незаконними пунктами прийому металобрухту. Розробляється детальна концепція дій щодо закриття таких точок.

«Муніципальна гвардія» в Кам’янському була створена з ініціативи міського голови Андрія Білоусова у березні поточного року. Головні завдання, поставлені міським головою, – допомога у демонтажі незаконно встановлених тимчасових споруд, патрулювання міста і охорона громадського порядку у взаємодії з Національною поліцією, а також забезпечення збереження комунального майна.

Джерело: Кам’янська міська рада

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.