34°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

У Кам’янському триває виставка «Дух епохи, що минула»

Зануритися в атмосферу минулого, подивитися на архітектуру того часу та людей, які жили у місті. У соціально-культурному центрі «Єдність», що в центральному парку, триває виставка «Дух епохи, що минула». В експозиції – унікальні світлини історичної частини міста «Верхньої колонії» та території Дніпровського заводу кінця 19 – початку 20 століть.

Близько 30 років краєзнавець Олександр Слонєвський збирав унікальну колекцію світлин. Культурні надбання, представлені сьогодні, мають універсальну цінність. Тому зберегти і передати їх майбутнім поколінням кам’янчан вкрай важливо.

«Чим більше вивчаєш історію Кам’янського, Дніпровського заводу, тим більше здається, що тут мешкали представники якоїсь цілком іншої цивілізації. Те, як вони жили, працювали, будували, є для нас просто недосяжним зразком», – говорить краєзнавець.

В експозиції понад сотня незвичайних світлин з унікальними будівлями того часу. Краєвиди металургійного заводу, Свято-Миколаївський собор, костел, театр та інші. Організаторам вдалося передати дух часу і атмосферу, яка тоді панувала, – переконані й відвідувачі.

«Такі виставки треба проводити частіше, щоб діти всього міста могли побачити історію та пам’ятки Кам’янського», – каже Данило, восьмикласник СЗШ №31.

Як нагадала організаторка виставки Олена Ковалевич, «Дух епохи, що минула» реалізується у два етапи – у вересні були представлені світлини мешканців Кам’янського, а до 15 грудня відвідувачі можуть ознайомитись і з архітектурою старого міста.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.