Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

У Кам’янському від COVID-19 одужали ще 396 мешканців, захворіли – 395

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради, станом на 7:00 5 травня у Кам’янському на коронавірус хворіли 1153 людини: 163 знаходились на стаціонарному лікуванні, 990 – на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів.

Загалом з початку реєстрації у Кам’янському зафіксовано 6019 (з 27 квітня по 5 травня – 395) лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 4639 пацієнтів одужали (протягом минулого тижня – 396), 227 померли.

У Дніпропетровській області діє «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, який є попереджувальним та свідчить про ускладнення епідемічної ситуації, що може призвести до посилених обмежень.

Аби уберегти себе та своїх близьких − дотримуйтесь протиепідемічних заходів та рекомендацій лікарів.

Як захистити себе від вірусних інфекцій?

- зміцнюйте імунітет (повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму);
- мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд або користуйтесь антисептиком;
- дотримуйтесь правил особистої гігієни;
- провітрюйте приміщення, у якому знаходитесь;
- використовуйте захисну маску в публічних місцях;
- уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ;
- уникайте скупчення людей (віруси не циркулюють у повітрі і не переміщуються на далекі відстані. Відстань – це гарантія безпеки, мінімальна дистанція – 1,5 метра);
- уникайте дотиків до свого обличчя: не торкайтеся руками своїх очей, носа та рота.

Лікарі зазначають, що велике значення у лікуванні має вчасне діагностування. На початковій стадії коронавірус має такі ж симптоми, які спостерігаються при грипі та звичайній застуді − біль у горлі, кашель, температура. Визначити його можуть лише спеціальні тести. Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. У цьому його найбільша небезпека.

Саме тому, якщо ви відчули симптоми захворювання чи протягом останніх 14 днів спілкувались із людиною, хворою на коронавірус, – відразу попередьте про це свого сімейного лікаря. Надалі лікар має алгоритм дій, що робити. Ні в якому разі не займайтесь самолікуванням!

Бережіть себе та своїх близьких!

Останнє редагування Четвер, 06 травня 2021 11:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.