7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 88%

Вітер: 13 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

У Кам’янському відбулася сесія міської ради

26 лютого відбулося засідання 5-ї сесії Кам’янської міської ради. До порядку денного увійшли 45 основних та 9 додаткових питань.

Прийнято спільне звернення міського голови Андрія Білоусова та депутатів міської ради до основних містоутворюючих підприємств Кам’янського, що належать холдингу Ріната Ахметова «Метінвест», які наразі відмовляються сплачувати орендну плату за користування землею – ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», ПрАТ «ЮЖКОКС» та ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод».

Як зазначив міський голова Андрій Білоусов, від своєчасного надходження орендної плати залежить фінансування важливих соціальних та екологічних програм, протидія поширенню COVID-19 і життєдіяльність міста в цілому. Саме тому, захищаючи інтереси жителів, міський голова і депутати міської ради закликають Ріната Ахметова негайно втрутитися в ситуацію.

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2020 рік, зміни до бюджету міста і програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2021 рік.

Прийнято рішення внести зміни до положення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі). Так, вартість реалізації одного громадського проєкту збільшено з 200 тисяч гривень до 300 тисяч гривень. Певних змін зазнала й одна з категорій, в межах якої надаватимуться проєкти: категорія «Комунальні заклади, підприємства та установи» отримала назву «Просвіта, охорона здоров’я», а до конкурсу не прийматимуться проєкти, які передбачають виключно покращення матеріально-технічної бази таких закладів та ті, які фінансуються з профільних програм розвитку. Також відтепер депутати усіх рівнів не зможуть виступати в ролі авторів проєктів.

Міська рада затвердила програму розвитку комунального підприємства «Екосервіс», загальна сума реалізації якої у 2021 році становить понад 2 млн гривень. Одним з напрямів діяльності підприємства є обслуговування комплексної автоматизованої системи екологічного моніторингу, утримання та обслуговування постів спостереження за забрудненням довкілля, забезпечення доступу до відповідної інформації територіальній громаді міста.

Серед інших планових проєктів рішень, ухвалених на засіданні, – здебільшого робочі питання, що стосувалися внесення змін до раніше прийнятих рішень, внесення змін до відомостей комунальних закладів, положень окремих виконавчих органів, земельні питання тощо.

Наприкінці сесії депутати розглянули два депутатські запити: від фракції «Європейська Солідарність» щодо звернення до голови Дніпропетровської облдержадміністрації з питання готовності області до проведення імунізації та вакцинації населення проти COVID-19 та від фракції «Слуга народу» щодо підтримки прийнятого Верховною Радою України Закону України «Про всеукраїнський референдум» та розроблення проєкту Закону України «Про місцеві референдуми». Обидва запити депутати не підтримали.

Камянська міська рада

Останнє редагування П'ятниця, 26 лютого 2021 15:47

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.