Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

У Кам’янському відбулася сесія міської ради

23 червня відбулася чергова, 8-ма сесія Кам’янської міської ради чинного скликання. Пленарне засідання, яке очолив міський голова Андрій Білоусов та секретар міської ради Наталія Ктітарова, усі охочі могли переглянути в онлайн-режимі.

Депутати розглянули та підтримали понад п’ятдесят основних і додаткових питань. Затвердили звіт про виконання бюджету за перший квартал поточного року, внесли до бюджету зміни, які переважно стосуються перерозподілу коштів, а також ухвалили прогноз на бюджет наступного року.

Низка рішень стосувалася роботи департаменту з гуманітарних питань, а саме – навчальних закладів, структури та назви яких привели до чинного законодавства у зв’язку з освітньою реформою.

Рішеннями сесії підтримано зміни до низки міських програм, об’єднано територіальні центри соціального обслуговування та створено єдину структуру, яка надаватиме соціальні послуги мешканцям міста.

Два рішення стосувалися роботи малого групового дитячого будинку, будівництво якого завершується на лівобережжі міста. Це нова форма виховання дітей – не у великих дитбудинках, а наближено до життя в родині, з набуттям необхідних навичок для подальшого життя у суспільстві. У кам’янському будинку виховуватиметься до 10 дітей віком 3–18 років, які поступово набиратимуться з числа позбавлених батьківського піклування.

Також на сесії було ухвалено рішення про введення окремої посади заступника міського голови з питань ЖКГ. Ним призначено директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Олега Максименка.

Останнє редагування Середа, 23 червня 2021 16:15

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.