21°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 84%

Вітер: 14 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському відбулося засідання виконкому

21 серпня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного увійшли 15 блоків основних питань, а також низка додаткових.

На початку засідання члени виконкому розглянули планові питання: підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за І півріччя 2019 року й підсумки соціально-економічного розвитку Кам’янського за той же період.

Далі було погоджено розмір щомісячної батьківської плати за навчання в мистецьких школах Кам’янського у 2019–2020 навчальному році, затверджено мережу закладів освіти міста на прийдешній навчальний рік. Ухвалено рішення про забезпечення окремих категорій учнів загальноосвітніх закладів безкоштовним харчуванням.

Виконком затвердив рішення про підготовку і проведення приписки громадян 2003 року народження до призовної дільниці Кам’янського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишнього військкомату).

Також на засіданні були розглянуті питання про нагородження міськими відзнаками, про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності, про влаштування у прийомну сім’ю на виховання та спільне проживання малолітньої дитини.

Традиційно, члени виконавчого комітету ухвалили блоки житлових питань, підготовлених адміністраціями Дніпровського, Заводського та Південного районів міста. Крім цього, внесено зміни до низки рішень виконкому, прийнятих раніше.

Останнє редагування Середа, 21 серпня 2019 16:41

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.