11°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 11 km/h

USD 28.53   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському відбувся екологічний квест

У завершальний день заходу «Дні сталої енергії» в Кам’янському відбувся екологічний квест «Бережи енергію – збережи Україну!».

У екоквесті взяли участь дві команди: команда «Енергетик» представляла Кам’янський державний енергетичний технікум, команда «Жайворонок» – Центр молодіжних ініціатив Кам’янської міської ради.

Завдання полягало у подорожі учасників по визначних локаціях міста та демонстрації своїх знань у сфері енергозбереження.

Під час квесту учасники проявили свій інтелект, взаєморозуміння та цілеспрямованість. За кількістю отриманих балів перемогла команда «Енергетик».

Усім учасникам висловили вдячність за відмінний та оптимістичний настрій, наполегливість, взаємодопомогу, невтомну енергію, азарт, жагу до перемоги та активну життєву позицію. «Пишаємося тим, що наша країна має розумну, освічену, активну, морально і цілеспрямовану молодь. Ми впевнені, що ми з вами побудуємо енергонезалежне суспільство, яке гідне сучасної Європи», – наголошують організатори квесту.

«Дні сталої енергії» проходять в межах виконання європейської «Угоди мерів», до якої Кам’янське приєдналося у 2015 році. Ця добровільна ініціатива об’єднує більше 10 тисяч міст Європи та України задля спільної боротьби з глобальним потеплінням шляхом підвищення енергоефективності, нарощування використання відновлюваних джерел енергії на своїх територіях та скорочення викидів вуглекислого газу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.