21°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 84%

Вітер: 14 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському відновлюють заклади соціальної сфери

У Кам’янському триває розбудова закладів соціального спрямування. Школи, лікарні, садочки та територіальні центри – загалом близько 20 об’єктів перевірив під час робочого об’їзду міський голова Андрій Білоусов.

Розпочався об’їзд із перевірки нової зони відпочинку перед ЦНАПом Південного району. Тут коштом державного бюджету не лише оновили будівлю, але й встановили дитячий майданчик, поклали тротуарну плитку, провели зовнішнє освітлення і побудували фонтан. Далі ознайомилися з ходом робіт у навчальних закладах № 19, 36 та 24. Вони стали учасниками державної програми з розбудови спортивних об’єктів. Наразі тут з нуля зводять сучасні міні-футбольні поля із довговічним штучним покриттям.

Разом із підрядниками побували у 9-й, 3-й (колишній шостій) та 7-й міських лікарнях. Тут вперше за 30 років капітально ремонтують відділення. Зокрема, повним ходом іде ремонт у Центрі ранньої медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи в колишній лікарні №6.  На лікуванні тут перебуватимуть діти зі всього міста з ураженням нервової системи та опорно-рухового апарату. Це діти-аутисти та пацієнти з психічними розладами, віком від одного місяця до 18 років. У 9-й лікарні оновлюють відділення неврології та патології вагітних.

Завершується ремонт у неврологічному відділенні 7-ї міської лікарні.  Щорічно тут проходять лікування близько тисячі  пацієнтів. В основному це літні люди, часто хворі після інсульту, що потребують догляду  та тривалої реабілітації. Окрім поліпшення умов для хворих, тут збільшать кількість палат.

Ремонт триває і у Заводському  територіальному центрі, що опікується самотніми людьми похилого віку. Готується до відкриття дитячий садочок №43 по вулиці Яворницького. 20 років будівля стояла занедбаною. Наразі тут нова покрівля, утеплений фасад, замінені вікна та інженерні комунікації, сучасне внутрішнє та зовнішнє оздоблення. А по вулиці Глаголєва у повному розпалі будівництво нової зони відпочинку.

 

Усі об’єкти здадуть в експлуатацію у вересні, до дня народження Кам’янського.

Останнє редагування Середа, 21 серпня 2019 13:28

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.