7°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 16 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

У Кам’янському відремонтують проспект Аношкіна до Карнаухівки

17 серпня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов зустрівся з керівниками низки промислових підприємств міста, які звернулися до нього з проханням відремонтувати дорогу, що веде до їх організацій. Йдеться про підприємства ДП «Бар’єр», «Смоли», ПрАТ «ДЗМД» та інші, які розташовані по проспекту Аношкіна.

Міський голова Андрій Білоусов зазначив, що місто готове піти назустріч у цьому питанні і зробить навіть більше, з огляду на те, що по цій дорозі ходить громадський транспорт. Уже цього тижня бригади розпочнуть поточний ремонт дороги від перетину проспекту Аношкіна з вулицею Колеусівською до 6-ї сотні. Зі свого боку, міський голова наголосив керівникам підприємств на необхідності включення в процес і приведення до ладу територій, прилеглих до їх прохідних. Нові межі закріплених територій, за благоустрій яких будуть нести відповідальність підприємства, планують затвердити на найближчому засіданні виконкому.

Ремонт дорожнього полотна буде комбінованим, виконувати його планують за допомогою спецавтомобіля «УЯР» і асфальтобетоном. Крім ремонту дороги, за дорученням міського голови на цій ділянці проведуть благоустрій усієї прилеглої території, замінять зупинки і нанесуть розмітку на пішохідні переходи.

Після ремонту цієї ділянки у Кам’янському почнуть ремонтувати дорогу по вулиці Гетьмана Дорошенка (колишня вулиця Чапаєва).

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.