7°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 16 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

У Кам’янському відзначили високі досягнення міських спортсменів

7 вересня у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості імені Олега Кошового в Кам’янському відбувся святковий захід з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

Цього року 55 спортсменів міста виконали високі нормативи і отримали почесні звання «Майстер спорту України міжнародного класу» і «Майстер спорту України». З нагоди професійного свята спортсменів, тренерів-викладачів, керівників спортивних федерацій, секцій та шкіл привітав міський голова Андрій Білоусов.

Він подякував усім за значний внесок у популяризацію спорту і здорового способу життя, вручив нагороди найкращим спортсменам. Також міський голова відзначив високі досягнення всього тренерського колективу, активну роботу і професіоналізм при підготовці спортсменів.

«Сьогодні спорт і здоровий спосіб життя все більше підкорюють серця жителів міста. Ми будемо продовжувати розвивати цей напрям, щоб у кам’янчан будь-якого віку була реальна можливість долучитися до занять спортом, а у професійних спортсменів – умови для досягнення нових рекордів», – сказав Андрій Білоусов.

Представники спортивної громадськості висловили міському голові вдячність за його участь і особистий внесок у розвиток різних видів спорту у місті, а в якості подарунка вручили футболку із фотозображенням загальноміських спортивних заходів за його участю.

Свято продовжили запальні та динамічні виступи місцевих творчих колективів.

Останнє редагування П'ятниця, 07 вересня 2018 15:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.