Вітер: 14 km/h

USD 24.97   EUR 27.53
Новини 24

У Кам’янському визначились переможці турніру «Кубок мера»

20 серпня на лівобережному стадіоні «Надія» пройшов фінал турніру з міні-футболу «Кубок мера». У вмінні володіти м’ячем змагались команди Дніпровського металургійного комбінату та «Южкоксу». Традиційно, організатором турніру виступила Федерація футболу міста за підтримки управління молоді та спорту міської ради.

«Металург» уже не вперше бере участь у такому турнірі, неодноразово здобував призові місця та вже має серед своїх нагород не один кубок. На полі зустрілись дійсно сильні суперники, адже команда «Южкоксу», хоч і неочікувано, теж вибилась у лідери. Її гравці постійно беруть участь в обласних та міських змаганнях з футболу.

Уже на другій хвилині зустрічі команді «Южкокс» було забито гол у лівий нижній кут воріт. Після цього металурги взяли ворота суперника в облогу. На перерву команди пішли з рахунком 3:0.

Після перерви гра продовжилась. Наступні 45 хвилин пройшли за повної переваги команди з ДМК. Остаточний рахунок – 7:0. Хоча гравці «Южкоксу» і забили один гол, але – в свої ворота.

Після матчу пройшла церемонія нагородження. Команда «Южкокс» отримала грамоту за почесне друге місце та срібні медалі. Капітан команди-переможниці Сергій Солнцев одержав кубок і грамоту, а гравці – золоті медалі, які вручали ветерани кам’янського футболу.

Цьогоріч у «Кубку мера» взяли участь 16 команд виробничих підприємств і аматорських колективів.