34°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

У Кам’янську лікарню №9 надійшло обладнання для діагностики і лікування раку грудей

У вересні за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова та з ініціативи депутата міської ради Наталії Шкуренко пройшов благодійний захід «Beauty Day» на підтримку жінок із захворюванням молочної залози.

На зібрані під час заходу кошти для онкологічного відділення міської лікарні №9 придбано медичне обладнання для діагностики та лікування раку молочної залози. Це – два насосних інфузомати SN-1800 для хіміотерапії, що дозволяють встановити тривалість введення лікарського засобу та кількість крапель на хвилину, а також 100 одноразових автоматичних біопсійних систем-пістолетів для трепан-біопсії молочних залоз. Біопсійні системи дають можливість безболісної та безпечної діагностики для подальшого гістологічного дослідження.

«Раніше нам доводилося проводити діагностику захворювання в кілька етапів, тепер одноразова процедура дозволяє зібрати достатню кількість матеріалу для дослідження. До того ж є таке поняття, як безпечна медицина. Використовуючи разовий інструментарій, ми виключаємо людський фактор при його дезінфекції», – сказала в.о. генерального директора 9-ї міської лікарні Наталія Ктітарова.

Кількість придбаних біопсійних систем-пістолетів визначили з розрахунку на те, що в середньому за рік цієї процедури потребують близько 100 жінок.

«Хочу подякувати Андрію Леонідовичу Білоусову та всім, хто відгукнувся і взяв участь у нашому благодійному заході. Сьогодні ми отримали все сертифіковане обладнання, яке прийшло з Німеччини. Сподіваюся, що подібні заходи ми будемо проводити частіше, більше людей буде йти нам назустріч і вірити, що ці гроші йдуть на добру справу», – каже Наталія Шкуренко.

«Я щиро бажаю жінкам не хворіти і бути здоровими, але, з іншого боку, у нас повинна бути можливість робити своєчасну і точну діагностику», – сказав міський голова.

Останнє редагування Четвер, 07 листопада 2019 09:11

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.