9°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 63%

Вітер: 14 km/h

USD 27.93   EUR 33.78
Новини 24

У Карнаухівці відкрили дитячий садок після реконструкції

18 квітня у селищі Карнаухівка відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу №42 «Вербичка». Це єдиний дитячий садок у всьому селищі. До 2016 року заклад працював у режимі перевантаження, адже у ньому утримувалось набагато більше дітей, ніж передбачено нормами.

Натепер в садку працює шість груп замість колишніх чотирьох: дві групи раннього віку до 3 років і чотири дошкільні від 3 до 6 (7) років. Тут створені прекрасні умови для виховання дітей, розвитку їх творчих здібностей. Обладнано ігрові та спільні кімнати, музично-спортивну залу, сучасний харчоблок із новим технологічним оснащенням.

Із цією чудовою подією дітей та батьків привітали Кам'янський міський голова  Андрій Білоусов, депутати міської ради та інші почесні гості. Усіх учасників заходу гостинно зустрічала голова Карнаухівської селищної ради Тетяна Фріске. Вона подякувала міському голові та всьому депутатському корпусу, зокрема й селищним депутатам, за надану допомогу в облаштуванні дитячого садка, а також висловила вдячність батькам, які доклали чимало зусиль для прискорення процесу ремонту.

Присутній на заході помічник народного депутата України Віктора Кривенка Андрій Яловий передав від його імені вітання, а також наголосив: завжди приємно допомагати тому, хто сам багато і наполегливо працює на результат.

Андрій Білоусов зазначив, що у процесі реконструкції будівля була повністю відремонтована, утеплена та оснащена всім необхідним.

«Я радий, що сьогодні діти селища можуть відвідувати сучасний дитячий садок. Цього року в місті проводиться реконструкція дитячого садка №43 «Зоренька», «з нуля» за кошти обласного бюджету будується сучасний дитсадок у Романковому. Крім цього, заплановано будівництво нового інклюзивного дитячого садка на 5-му мікрорайоні лівобережжя для дітей з особливими потребами. Наша головна мета – створити  дітям достойні умови для повноцінного розвитку і повністю ліквідувати черги до дитячих садків у Кам'янському», – сказав міський голова.

За багаторічну результативну працю та високий професіоналізм, а також з нагоди відкриття дитсадка Андрій Білоусов вручив почесні грамоти виконавчого комітету міської ради працівникам дошкільного закладу №42 Галині Марченко, Наталії Дехтяр і Людмилі Ярко.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.