0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 14 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

У місті проводиться тижневик із профілактики злоякісних новоутворень шкіри

Із 18 по 22 квітня 2016 року департамент охорони здоров’я та соціального захисту населення Дніпродзержинської міської ради проводить тижневик із профілактики злоякісних новоутворень шкіри. Мета заходу – пропаганда здорового способу життя, зниження захворюваності та смертності від злоякісних новоутворень шкіри серед населення міста.

Як повідомили в департаменті, стрімке зростання захворюваності злоякісних новоутворень шкіри у всьому світі називають «тихою» епідемією. Захворювання шкіри складають близько 25% усіх злоякісних пухлин і займають третє місце у структурі онкологічної захворюваності.

Більшість злоякісних пухлин шкіри викликано довготривалим впливом ультрафіолетових променів, тому профілактика передбачає обмеження цього впливу. У спекотні дні рекомендується уникати перебування на сонці у період з 10.00–14.00, носити закритий одяг, користуватися сонцезахисними засобами. Необхідно також захищати шкіру від хронічних травм, особливо в області родимок та папілом, своєчасно лікувати захворювання шкірних покровів. При виявленні новоутворень на шкірі чи травми родимки слід негайно звернутись до лікаря-дерматолога в Дніпродзержинську міську поліклініку № 6 за адресою: вулиця Аношкіна, 11. Також консультативну медичну допомогу можна отримати в онкологічному відділенні міської лікарні № 9 (проспект Аношкіна, 72).

Захворюваність мешканців нашого міста на рак шкіри за три місяці 2016 року складає 13,8 на 100 тис. населення (торік за аналогічний період складала 9,7 на 100 тис.), на меланому за три місяці поточного року – 2,8 на 100 тисяч населення. Завдяки тому, що ці захворювання є «візуальними» і можуть бути вчасно діагностовані, занедбаних випадків не зареєстровано.

 

Останнє редагування Вівторок, 19 квітня 2016 08:06

1 коментар

  • Введіть своє ім`я ...
    Введіть своє ім`я ... Вівторок, 19 квітня 2016, 07:21 Коментувати

    КЗ "Дніпродзержинська міська поліклініка № 6"ДОР" - за адресою: проспект Аношкіна, 11, а не вулиця Харитонова. 12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.