-17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 79%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

У музеї історії Кам’янського з’явився новий експонат

Напередодні нового року експозиція Музею історії міста поповнилась цікавим експонатом. Це ілюстрований фотоальбом із краєвидами казахстанського міста Теміртау – міста-побратима Кам’янського.

Подарункове видання має не тільки історичну, але й художню цінність – його обкладинка та футляр виготовлені за традиційною технологією з натуральної шкіри найкращими майстрами народних ремесел Казахстану, повідомляє прес-служба міської ради.

Передав книгу до музею міський голова Андрій Білоусов після нещодавнього візиту до Казахстану.

Міський голова брав участь в урочистих заходах з нагоди державного свята – Дня Першого Президента країни Нурсултана Назарбаєва, а також провів низку ділових зустрічей та плідних перемовин. Зокрема, зі своїм колегою – Галимом Ашимовим – Андрій Білоусов підписав Меморандум про співпрацю. Тим самим сторони зробили черговий крок на шляху до розширення всебічних взаємовигідних зв’язків міст-побратимів.

Зі свого боку, під час протокольного обміну подарунками та сувенірами, Андрій Білоусов вручив главі Теміртау ілюстроване видання, присвячене історії та сьогоденню Кам’янського – фотоальбом «Кам’янське: погляд крізь століття».

Нагадаємо, що саме в Теміртау на металургійному заводі розпочав свій трудовий шлях майбутній Президент Казахстану після навчання в дніпродзержинському училищі. Нині Нурсултан Назарбаєв є почесним громадянином Кам’янського.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.