-17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 79%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

У школі № 40 відкрилася перша медіатека

У Кам'янському активно реалізується програма «Інклюзивна освіта», яка передбачає навчання дітей з особливими потребами на рівних умовах з усіма учнями. З цією метою в школах створюють спеціальні медіатеки.

Кабінет медіатеки призначений для емоційного розвантаження дітей з особливими потребами. Коли діти втомлюються від занять у класі, асистент педагога переводить їх до цієї кімнати. Вона поділена на спеціальні зони та може задовольнити потреби дітей із різними діагнозами. У медіатеці є зони, що дозволяють організувати різнобічні заняття – розвивати дрібну моторику, логічне мислення. Створені зони для релаксації та занять дихальною гімнастикою, фізичними навантаженнями, зняття емоційної напруги. Також є зона із сучасною комп'ютерною технікою. З дітьми працюють і проводять індивідуальні заняття психолог та корекційний педагог.

Ця практика дозволяє особливим дітям не тільки отримувати шкільні знання нарівні з однолітками, а й проходити необхідну соціальну адаптацію.

Медіатека обладнана за спеціальним технічним завданням коштом обласного бюджету. У наступному році в Кам'янському планують створити чотири ресурсно-інклюзивних центри. У них буде працювати медико-педагогічна комісія, яка визначає діагноз дитини та індивідуальну форму навчання. Графік роботи центрів визначатиметься кількістю дітей з особливими потребами.

У Кам'янському такі медіатеки створені в трьох навчальних закладах, які працюють за програмою інклюзивної освіти: загальноосвітніх школах №22, 40 та навчально-виховному комплексі №3.

Останнє редагування П'ятниця, 22 вересня 2017 11:38

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.