7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 8 km/h

USD 28.38   EUR 33.38
Новини 24

Українців знов не рекомендовано впускати до Євросоюзу

Україна знову не потрапила до оновленого списку країн, громадян яких пускатимуть до Євросоюзу. Водночас цей перелік є рекомендацією, а не юридично зобов’язуючим документом.

Рада Євросоюзу оновила список країн, громадяни яких можуть розраховувати на поступове пом’якшення умов перетину кордонів ЄС. Україна до цього переліку не потрапила.

Із 31 липня країнам-членам рекомендовано відкрити кордони для громадян 12 держав: Австралія, Канада, Грузія, Японія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай, а також Китай за умови підтвердження взаємності.

Список переглядають щодва тижні. З часу останнього оновлення перелік практично не змінився – з нього лише викреслили Алжир. Наступного разу список переглядатимуть за два тижні.

Водночас кожна країна ЄС може самостійно й окремо вирішувати, кого впускати на свою територію. Зокрема, кордони для українців відкрили Албанія, Хорватія, Словенія, Чорногорія та Болгарія. Докладніше перевірити умови в’їзду до тієї чи іншої країни можна на запущеній МЗС інтерактивній карті для планування подорожей.

Крім того, до країн Євросоюзу можуть впускати окремі категорії українців, наприклад, родичів громадян ЄС, сезонних робітників, студентів тощо.

«Хмарочос»

Останнє редагування П'ятниця, 31 липня 2020 10:31

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.