23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 42%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Українцям обіцяють дешеві кредити замість трудової міграції

Програму здешевлення кредитів для власного бізнесу «Повертайся і залишайся», яку днями анонсував президент України Володимир Зеленський, запустять із 1 лютого 2020 року. Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Подати заявку на програму можна вже нині за посиланням. Зазначається, що станом на ранок 5 грудня таких заявок було подано вже понад 1000, зокрема 641 заявку подали підприємці, які вже мають бізнес та 438 заявок ті, хто хочуть його відкрити.

Як повідомляється, в межах цієї програми українці зможуть отримати до 1,5 мільйона гривень на 5 років за 5-9% річних. Такі кредитні ставки мають стимулювати українців відкривати новий бізнес та створювати нові робочі місця замість того, аби емігрувати за кордон.

«Для участі знадобиться бізнес-план, позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна. Стартапи зможуть брати участь лише від початку своєї діяльності, а діючий бізнес – лише той, що працює мінімум 12 місяців», – наголосив Гончарук.

В уряді також повідомили, що однією з умов участі у програмі дешевих кредитів є те, що позичальник повинен вкласти у свою справу чи проєкт 20% коштів від його загальної вартості. Іншими словами, держава видає кредит на 80% загальної потреби позичальника у коштах для бізнесу.

«Сфери діяльності – різні: енергетика, освіта, охорона здоров’я, транспорт, виробництво, спорт, розваги чи будь-які інші послуги. Абсолютно кожен українець має право на підтримку від держави», – додав голова уряду.

Hromadske.ua

Останнє редагування П'ятниця, 06 грудня 2019 15:14

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.