9°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Уряд: є лише один спосіб утримати молодь від виїзду закордон

В Україні є лише один спосіб утримати громадян від трудової еміграції за межі України - платити їм зарплату не менше 15 тис. грн. Про це на прес-конференції сказав Міністр соцполітики Андрій Рева, передає Еспресо.TV.

Він наголошує, що в Україні нема адміністративних заходів, щоб заборонити громадянам виїжджати з держави.

"Є лише єдиний спосіб утримати їх від виїзду - платити їм гідну зарплату. Політика, яку ми проводимо - це політика підвищення доходів населення. Ми вдвічі підняли мінімальну зарплату, а це стимулювало в цілому підвищення зарплат в Україні. Я впевнений в тому, що, як анонсував Прем'єр-міністр, підвищення зарплати до 10 тис. грн до кінця 2018 року буде хорошим кроком для того, щоб люди почали задумуватися, чи варто виїжджати", - сказав Міністр.

Він вважає, що українці почнуть задумуватися, чи варто їхати з країни, коли середня заробітна плата буде не менше 15 тис. грн. 

"Фактично, це не менше 500 євро. Тільки тоді, люди реально робитимуть вибір. Доки ми не вийдемо на цей показник, нам важко буде пояснити людині: "не їдь, залишися тут", - сказав він.

Рева також додав, що Міністерство працює в цьому напрямку - веде перемовини з роботодавцями, щоб вони рухалися до цього показника.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.