17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Уряд затвердив порядок іспитів на володіння державною мовою

Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення іспитів на рівень володіння державною мовою. Цей документ ухвалений на виконання статей 7 і 48 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

«Порядок, розроблений Національною комісією зі стандартів державної мови, створюватиме передумови кар’єрного зростання для державних службовців. Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою також наближає зацікавлену особу до набуття громадянства, що закріплює її соціальний і політичний статус, а також впливає на матеріальний та духовний добробут», – зазначили в Національній комісії зі стандартів державної мови.

Реєстрація, складання іспиту та отримання результатів відбуватимуться через електронний кабінет претендента. Письмова частина іспиту передбачає виконання тестових завдань та написання тексту на визначену тему. Усна частина – монологічне висловлювання та діалог з екзаменатором.

На підставі підсумкового електронного протоколу Комісія ухвалює рішення про надання або ненадання претендентові державного сертифікату. Повторно складати іспит можна необмежену кількість разів, але не частіше одного разу на чотири місяці.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Середа, 14 квітня 2021 16:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.