-15°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 34.4
Новини 24

В Івано-Франківську відновлять роботу витверезника

Рішення про створення закладу ухвалила міська влада, повідомляє «Gazeta.ua». У витверезник привозитимуть людей у стані сильного алкогольного сп'яніння. Їх оглядатимуть лікарі, надаватимуть медичну допомогу.

«Коли такі заклади офіційно закрили, п'яні з вулиць нікуди не зникли. Нам доводиться приймати їх, аби вони не помирали в місті, – говорить головний лікар Івано-Франківського обласного наркологічного диспансеру Валерій Скопич. – Останнім часом за ніч привозять до десятка таких пацієнтів. Половина з них можуть мати травми чи захворювання, про які ми не знаємо. Людина не може пояснити, бо п'яна. Мусимо викликати різних лікарів на консультації, везти п'яного на томографію, у травматологію, до інфекціоніста. Все це має бути в одному місці. Ми не можемо надавати багатопрофільну допомогу. Тому й звернулися до міста, аби цих пацієнтів у нас забрали».

Повідомляється, що загалом п'яних на вулицях міста побільшало, і вони стають дедалі небезпечнішими. Коли витверезник запрацює, у міській раді не кажуть.

Офіційно витверезники в Україні закрили 1999 року.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.