-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 85%

Вітер: 13 km/h

USD 28.73   EUR 34.58
Новини 24

В Україні почався великий розпродаж в’язниць

Міністр юстиції України Денис Малюська візьме участь у заході, присвяченому початку великого розпродажу в’язниць, на території першого об’єкту, який буде виставлено на продаж – державної установи «Ірпінський виправний центр (№ 132)».

Під час заходу Міністр юстиції розповість про плани подальших продажів та напрями використання отриманих від реалізації в’язниць коштів.

Виправний центр розташовано в центрі смт Коцюбинське в 14 км від Києва. Відповідно до наказу Міністерства юстиції України було прийнято рішення про оптимізацію установи шляхом її консервації. Останніх засуджених перевели рік тому до іншого виправного центру. На продаж буде виставлено об’єкти нерухомості установи.

«Вже влітку ми прийняли рішення додатково закрити вісім тюрем. І невдовзі після вивезення звідти засуджених та звільнення персоналу такі тюрми будуть виставлені на продаж. Крім того, плануємо також цього літа запускати продажі вже заморожених та звільнених тюрем, і таких у нас чимало. Продаж здійснюватиметься на відкритих електронних аукціонах через систему «Prozorro-Продажі», – зазначав раніше Денис Малюська.

За словами міністра, після надходження коштів від продажу розпочнеться проєктування та нове будівництво в містах, де місцева влада виділила земельну ділянку або ж є вільна земля в користуванні. 

Останнє редагування Четвер, 06 серпня 2020 11:57

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.