15°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 62%

Вітер: 9 km/h

USD 27.68   EUR 32.71
Новини 24

В Україні щодня затримують по три корупціонери

У 2017 році Генеральна прокуратура передала до суду 2222 справи підозрюваних у хабарництві. Про це повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко в ДніпроОДА, під час ХІ засідання Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС. Окремою темою зустрічі стала протидія корупції.
«Цьогоріч за корупційні кримінальні злочини затримано 7123 особи. Із них – 2222 справ передано до суду, - розповів Юрій Луценко. - Йдеться про різний рівень корупціонерів. Це, наприклад, член Вищої ради юстиції, керівник міністерства охорони здоров’я, керівник служби праці. Кожен день ми затримуємо в середньому трьох корупціонери».
За словами Генерального прокурора, найпроблемніше питання країни – це робота судів.
«Чому з корупцією в країні досі не покінчено? Через те, що справи тисяч хабарників знаходяться в судах, де вироки - дуже унікальне та рідке явище. А вироків з позбавленням волі - буквально десятки. Те, що ми регулярно затримуємо суддів, теж є свідченням ситуації в судах», - додав Генпрокурор.
Усі суди в Україні мають бути антикорупційними, зазначив посадовець. Але затягування процесу створення антикорупційного суду є неприпустимим.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.