7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 79%

Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 34.28
Новини 24

В Україні за рік подвоїлася кількість реєстрацій електромобілів

У 2017 році в Україні було зареєстровано 3265 автомобілів з електричним приводом, що майже вдвічі більше (+91%), ніж у попередньому році. При цьому первинні реєстрації склали майже 40% від усього обсягу зареєстрованих електромобілів, повідомляє Федерація роботодавців автомобільної галузі на основі аналізу даних МВС.

Найпопулярнішою маркою в Україні залишається «Nissan Leaf», перевагу якому в 2017 році віддали 2666 автомобілістів (частка на ринку становить 81,7%). На друге місце піднявся електромобіль «BMW», який торік займав лише п'яту позицію (117 одиниць, або 3,6% від усіх реєстрацій). Трохи відстає від нього «Tesla», яка посіла третю сходинку рейтингу з показником 111 авто (частка на ринку 3,4%).

На четвертому місці опинився «Ford» – 76 штук (частка на ринку 2,3%), а замикає ТОП-5 ринку електромобілів «Fiat», який збільшив реєстрації в сім разів – до 42 одиниць (частка на ринку 1,3%).

Під реєстраціями мається на увазі кількість первинних, вторинних реєстрацій і реєстрацій транспортних засобів, привезених з-за кордону за посвідченням митниці або вантажною митною декларацією. До статистики не увійшли перереєстрації та тимчасові реєстрації.

Джерело: biz.liga.net

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.