Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

В Україні запровадять моніторинг якості мобільного зв’язку

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, та Українським державним центром радіочастот (УДЦР) реалізує Урядову програму з моніторингу якості мобільного зв’язку.

Минулого тижня УДЦР уклав договір на закупівлю системи моніторингу якості мобільного зв’язку від німецької компанії. Перша частина обладнання надійде в Україну на початку липня, а остаточно система – декількома партіями в серпні та вересні.

Однією з основних цілей Мінцифри визначено покриття 95% транспортної інфраструктури та населених пунктів швидкісним інтернетом до 2024 року. Система моніторингу працюватиме не тільки в межах міст та сіл, а ще й на дорогах міжнародного та національного значення. Так можна буде бачити проблемні місця, де досі відсутнє покриття.

«Щоб інтернет по всій країні працював швидко та ефективно, треба проводити перевірки якості послуг та обладнання. Завдяки впровадженню системи моніторингу можна буде визначити проблемні ділянки та покривати їх якісним зв’язком. Це сприятиме розвитку мереж, покращенню якості послуг для українців, а також підвищенню конкуренції між операторами», – зазначають у Міністерстві.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.