Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

В Україні завершено виплати «карантинної» допомоги підприємцям

Виплати «карантинних» 8 тисяч гривень завершено. Всі, хто подавали заявки, отримали допомогу від держави. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За останні 2 місяці було виплачено 2,7 млрд грн для 338 тисяч заявників. Це вже друга за останні пів року програма прямих виплат підприємцям та працівникам, які були змушені обмежити роботу через посилення карантину. Лише за цими програмами загальна сума виплат склала фактично 6,5 млрд грн.

Понад 3 млрд гривень також були виплачені за програмою часткового безробіття, що дало змогу підприємствам не звільняти працівників.

Пільгове кредитування малого та середнього бізнесу за програмою Президента «5-7-9» та за програмою портфельних гарантій за рік склало майже 50 млрд грн.

«Ці антикризові програми дуже допомогли економіці й уже у 2 кварталі цього року спостерігається стійкий тренд на її відновлення. Програми підтримки малого та середнього бізнесу продовжуються та будуть все більше концентруватися на стимулюванні розвитку та експортних можливостей таких підприємств», – зазначив очільник Уряду.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.