-3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 17 km/h

USD 28.13   EUR 34.18
Новини 24

В Україні зросли штрафи за порушення трудового законодавства

З 1 січня зросли штрафи за порушення трудового законодавства юридичними та фізичними особами-підприємцями. Про це повідомили у Кам’янському міському центрі зайнятості.

Сума стягнень зафіксована в мінімальних заробітних платах. Від 1 січня 2018 року мінзарплата підвищилася до 3723 грн, а отже, зросли і штрафи.

Зокрема, 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, а це наразі 111 тисяч 690 грн, доведеться сплатити роботодавцям до бюджету за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, за оформлення працівника на неповний робочий час у випадку, коли останній працює повний робочий день, за виплату зарплатні без нарахування та сплати єдиного внеску.

10 мінімальних зарплат (37 тисяч 230 грн від 1 січня) за кожного працівника становить штраф за недотримання мінімальних державних гарантій з оплати праці (наприклад, неврахування тарифу нічного часу, подвійної ставки за роботу у вихідні й святкові дні).

На три мінзарплати, а це 11 тисяч 169 грн, штрафуватимуть роботодавця за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам більше, ніж на один місяць, або виплату зарплати не в повному обсязі.

Якщо ваші права порушено, звертайтесь до відділу з питань додержання законодавства про працю.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.