6°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 14 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Верховна Рада розгляне зміни до законодавства про вищу освіту

У п'ятницю, 2 березня, Верховна Рада планує розглянути урядовий законопроект про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту». Про це йдеться в порядку денному парламенту, повідомляє «Укрінформ».

Пленарне засідання традиційно розпочнеться з години запитань до уряду. Після цього народні депутати мають розглянути проект постанови щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України.

Зокрема, пропонується встановити для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», стипендію у розмірі 2130 гривень на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», – 2720 гривень на місяць.

Далі Рада перейде до розгляду в першому читанні урядового законопроекту «Про внесення зміни до статті 44 Закону України «Про вищу освіту». Передбачається, що прийняття законопроекту дасть змогу дітям, позбавленим батьківського піклування, брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів із конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в межах установлених квот прийому до українських вишів нарівні з дітьми-сиротами без проходження ЗНО.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.