33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Ветерани Кам’янського провели загальноміську звітно-виборну конференцію

20 листопада члени Кам’янської міської ради ветеранів зібралися на звітно-виборній конференції, де доповіли про результати своєї роботи за останні 4 роки та окреслили плани на майбутнє. Загальноміським зборам передували конференції, проведені у трьох районних організаціях.

Участь у роботі 9-ї звітно-виборчої конференції брали 180 делегатів різних ветеранських організацій, представники Дніпропетровської обласної ради ветеранів, Почесні громадяни Кам’янського та Герої Соціалістичної Праці, а також заступник міського голови Тетяна Завгородня, начальник управління соціальної політики міської ради Олена Посилаєва, начальник управління охорони здоров’я міської ради Юлія Манаєнкова, депутат обласної ради Олег Захорольський та інші.

Від імені Кам’янського міського голови Андрія Білоусова Тетяна Завгородня привітала ветеранів та побажала успішного проведення конференції.

«Ваша організація найбільша та найактивніша у нашому місті. І ми вдячні кожному із вас за активну життєву позицію, за ту роботу, яку ви ведете з дітьми та молоддю, розповідаючи їм усю правду очевидців про події минулих років. Ви пройшли в житті такі випробовування, яких не проходили інші покоління, тож я хочу побажати вам тільки усього доброго та світлого. Сподіваюся, що влада на всіх рівнях завжди дбатиме про ваші інтереси і забезпечуватиме гідну соціальну підтримку ветеранів», – сказала заступник міського голови.

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті, самовіддану працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію голова ради ветеранів Людмила Тесьолкіна отримала цінний подарунок від міського голови – наручний годинник. Почесні відзнаки урочисто вручили й іншим членам організації.

Від імені усієї ветеранської громади Людмила Тесьолкіна висловила подяку міському голові Андрію Білоусову та його заступникам за матеріальну, моральну підтримку ветеранів, поважне ставлення та піклування, надання можливостей цікаво проводити час та вести громадське життя.

Детально про життя та діяльність своєї організації ветерани розповіли учасникам заходу у документальній стрічці «Ветерани: жити, горіти й не згасати», яка дуже розчулила присутніх і викликала захоплення активністю людей поважного віку.

Усіх учасників конференції привітали концертними номерами учні ліцею НІТ, який тісно співпрацює з ветеранською організацією, а також творчий колектив Центру позашкільної роботи та дитячої творчості «Зоряний дощ».

Після детального звіту голови організації ветерани високо оцінили проведену чотирирічну роботу і одностайно проголосували за обрання Людмили Тесьолкіної керівником організації на третій строк. У свою чергу, представники обласної ради ветеранів відзначили Кам’янську організацію як одну з найкращих та найактивніших на Дніпропетровщині. Тож ветерани міста націлені й надалі тримати свою відмінну репутацію та продовжувати активну діяльність на користь громади.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Середа, 20 листопада 2019 16:51

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.