Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Військовий підрозділ біля Кам’янського святкує річницю заснування

25 червня Дніпровська зенітна ракетна бригада святкує 29-ту річницю з дня її створення у складі Збройних Сил України. Про це повідомили у Кам’янській міській раді.

Військова частина має славну бойову історію. Завдяки повсякденній самовідданій праці, наполегливості, високій майстерності та професіоналізму особового складу вона неодноразово складала іспити на бойову майстерність та не раз ставала першою під час виконання бойових стрільб на Державному полігоні «Ягорлик» у Херсонській області.

Здобутий під час бойового вишколу величезний досвід дає змогу особовому складу бригади гідно виконувати поставлені завдання, оберігати повітряні кордони Дніпропетровщини і, зокрема, місто Кам’янське.«Вітаємо особовий склад Дніпровської зенітної ракетної бригади з цим урочистим днем в її повсякденній діяльності і дякуємо за те, що ви забезпечуєте наше мирне небо! Бажаємо усім успіхів, мирного неба, добра, злагоди, оптимізму, родинного благополуччя та нових здобутків у виконанні почесних завдань!» – наголошують у міськраді.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.