34°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Як кам’янчани зброю здавали

Протягом жовтня в Україні тривав місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів. Підрозділи Кам’янського відділу поліції проводили роз’яснювальну роботу серед населення з питань добровільної здачі зброї та боєприпасів, які зберігалися незаконно.

Як розповів старший інспектор з контролю обігу зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Кам’янського відділу поліції Віталій Пипа, за місяць кам’янчани здали до поліції 34 одиниці вогнепальної зброї та 9 одиниць спецзасобів. Також було здано 99 патронів різного калібру до вогнепальної зброї армійських зразків та одна граната «Ф-1» із запалом.

У поліції нагадали, що відповідно до ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої. В іншому разі передбачено позбавлення волі від 3 до 7 років.

Місячник добровільної здачі зброї , боєприпасів та вибухових матеріалів дає змогу тим громадянам, які добровільно здали до поліції зброю, після оформлення відповідних документів стати власниками дозволених видів зброї та використовувати її на законних підставах.

Отримати відповіді на запитання стосовно порядку оформлення та реєстрації зброї, спецзасобів можна у будь-якому відділенні поліції Кам’янського.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.