18°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 68%

Вітер: 7 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

Які незвичні імена дають дітям на Дніпропетровщині?

Цього року для новонароджених батьки обирали досить рідкісні та незвичайні імена.

Про це на прес-конференції в інформагентстві «Мост-Днепр» повідомила головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області Катерина Дацько.

«У першому півріччі 2019 року батьки обирали такі імена для новонароджених, як Аліосман, Арей, Арчибальдо, Даромир, Євграф, Зорик, Олесь, Ной, Рон, Аліана, Арья, Каталіна, Лисанна, Міхеліна, Олімпія, Патриція, Урсула і Цвєтана», – розповіла вона.

За словами Катерини Дацько, найпоширенішими чоловічими іменами першого півріччя поточного року є Артем, Богдан, Дмитро, Іван, Єгор, Максим, Марк, Матвій, Михайло, Олександр, а жіночими – Аліса, Анастасія, Анна, Вероніка, Єва, Кіра, Марія, Мілана, Софія і Поліна.

«У трійці найпопулярніших знаходяться Максим, Артем і Михайло, з жіночих – Софія, Марія і Поліна», – повідомила Катерина Дацько.

Також вона додала, що цього року в Дніпропетровській області за перше півріччя народилося 11206 дітей. Цей показник менший за торішній, у минулому році народилося 12494 дитини.

«72% дітей від загальної кількості новонароджених отримують свій перший документ у пологових будинках при виписці. Такий сервіс Міністерства юстиції України, введений із грудня 2015 року, дуже добре себе зарекомендував. Послуга вже набрала популярність, і кожна молода сім’я може її отримати в комфортних умовах, без черг і бюрократії. Сервіс доступний в 22-х пологових будинках Дніпропетровської області», – додала спеціаліст.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.