20°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 47%

Вітер: 22 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

Які питання розглядатиме Кам’янська міська рада на черговій сесії

25 травня секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський провів брифінг для журналістів із питань порядку денного 42-ї чергової сесії міської ради. На розгляд сесії, яка пройде 29 травня, внесено 18 основних та 8 додаткових питань.

На сесію виноситься питання про припинення юридичної особи – комунального закладу охорони здоров’я Кам’янської міської ради «Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту» шляхом його приєднання до 5-ї міської лікарні. Як зазначив Олександр Залевський, дане рішення прийматиметься в межах проведення медичної реформи.

«Знову ж таки, як і в випадку з об’єднанням 6-ї дитячої лікарні з міською лікарнею №9, для лікарів та пацієнтів нічого не зміниться, реорганізація стосуватиметься адміністративно-господарчого апарату», – сказав Олександр Залевський.

Розглянуть депутати й зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік. Передбачається виділення 9 млн гривень на придбання 3-х трамваїв та 8 млн грн на ремонт міських лікарень. Також планується будівництво комплексу мультифункціональних майданчиків про проспекту Конституції й світлофорного об’єкта на перетині проспектів Аношкіна й Тараса Шевченка.

Ще одне важливе питання, яке виноситься на розгляд депутатів, – зміни до Програми розвитку комунального підприємства «Тепломережі», якими передбачається виділення коштів на погашення заборгованості перед АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» (50 млн грн) та АТ «ДніпроАзот» (18 млн грн) за придбану теплову енергію.

Змінами до Програми розвитку житлового господарства передбачається перерозподіл та направлення 3,5 млн грн на поточний ремонт елементів благоустрою, розташованих на прибудинковій території.

Відповідним рішенням міської ради до 1 липня буде продовжено термін прийому заявок для участі у міській Програмі сприяння розвитку ОСББ.

Змінами до Комплексної програми «Здоров’я населення міста Кам’янське» передбачається виділення міським лікарням 32,5 млн грн на покриття вартості житлово-комунальних послуг та 15 млн грн на придбання нового медичного обладнання. Також буде затверджено перелік медичних послуг, які фінансуватимуться за рахунок міського бюджету.

Також депутати розглянуть проєкт рішення про звільнення ФОПів першої та другої групи від сплати у травні єдиного податку для фізичних осіб.

Серед додаткових питань – внесення змін до міської екологічної програми, програми децентралізації опалення правобережної частини міста та Програми захисту дітей щодо виділення 1,3 млн грн на придбання меблів й устаткування для будинку сімейного типу, який будується на 5-му мікрорайоні лівого берега.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Понеділок, 25 травня 2020 17:11

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.