1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 18 km/h

USD 28.08   EUR 33.93
Новини 24

Які питання розглянуть кам’янські депутати на серпневій сесії?

Секретар міської ради Олександр Залевський провів традиційний брифінг з питань порядку денного 45-ї сесії Кам’янської міської ради, що відбудеться 28 серпня.

На розгляд депутатів міської ради виносяться 30 основних та 7 додаткових питань.

Депутати розглянуть зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік, які стосуються перерозподілу коштів: зокрема, на ремонт водогону будинків по вулиці Гастелло, встановлення багатофункціональних майданчиків по проспекту Конституції та на лівобережжі, забезпечення у новому навчальному році необхідних протиепідемічних заходів у закладах освіти.

Також депутати розглянуть звіт про виконання міського бюджету за І півріччя. Як повідомила директор департаменту фінансів міської ради Лариса Шевченко, у І півріччі цього року міський бюджет недоотримав майже 50 мільйонів гривень, що пов’язано, перш за все, із впровадженням карантинних обмежень та пов’язаних із ними пільг.

У відповідності з рішенням суду чергова сесія розгляне проєкт рішення про надання приватному підприємству «Фрюлинг» згоди на гірничий відвід Карнаухівського родовища будівельних пісків.

Управління надзвичайних ситуацій та цивільного закладу населення міської ради підготовило проєкти трьох програм, спрямованих на поліпшення матеріально-технічних резервів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій (зокрема будівництво пожежної частини на лівобережжі міста), та оновлення системи оповіщення населення.

Також депутати розглянуть питання про створення комунального підприємства «Центр допомоги тваринам», внесення змін до відомостей та статутів комунальних підприємств і установ, затвердять об’єднаний перелік вулиць, провулків, проспектів тощо, розташованих на території міста, та внесуть зміни до переліку адміністративних послуг.

Останнім серед основних питань порядку денного стане депутатський запит від фракції ВО «Свобода» про започаткування обов’язкового виконання учнями, вихованцями, педагогічними працівниками у закладах загальної середньої освіти на початку навчального тижня Державного Гімну України.

«Це дуже поширена практика багатьох країн світу, яка направлена на патріотичне виховання дітей. Діти – це майбутні керівники країни, які повинні поважати її державні символи та традиції», – сказав Олександр Залевський.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.