-3°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 71%

Вітер: 22 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Юна кам’янчанка успішно виступила на міжнародному конкурсі музичного мистецтва

Січень став дуже щедрим на перемоги для учнів мистецької школи №2 Кам’янського. На початку року були отримані нагороди з Міжнародного конкурсу академічного учнівського та студентського музичного мистецтва «Дніпровські хвилі», який відбувся у грудні в місті Дніпрі.

Конкурс проводився за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, засновником є Національна всеукраїнська музична спілка, співорганізатором – Управління культури і мистецтв департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Мета конкурсу – активізація діяльності музичних закладів, мистецьких шкіл, творчих організацій в напрямку формування сучасних програм музично-естетичного виховання дітей і молоді, обмін інноваційними досягненнями та професійним досвідом між викладачами.

До конкурсу долучилися 644 учасники. Прослуховували та оцінювали конкурсні програми провідні композитори, музикознавці, високопрофесійні викладачі з України, Китаю й Туреччини.

Учениця ІІІ классу фортепіанного відділу Мистецької школи №2 Марія Паліївець (викладач Ксенія Зубріліна) отримала диплом лауреата ІІ ступеня. Марія виконала твір композитора Дніпропетровщини Олександра Нежигая, який був головою журі.

Для викладачів у рамках конкурсу відбулися курси підвищення кваліфікації від членів журі «Інновації сучасної педагогіки. Виховання та становлення учня-музиканта на сучасному етапі навчання» з видачею відповідних сертифікатів.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.