Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Юні актори з Кам’янського отримали нагороди всеукраїнського фестивалю

П’ять нагород отримали вихованці театральної студії Творчої майстерні «Гармонія» на ІV  Всеукраїнському театральному фестивалі дитячих та юнацьких колективів «Казки України». Фестиваль тривав з 4 по 6 червня на узбережжі Азовського моря в Бердянську.

Свої творчі здобутки представили 10 дитячих колективів. Вистава «Сонце серед ночі»  визнана найкращою музичною виставою та  отримала Диплом за кращу хореографію.

Члени журі відзначили юних акторів у трьох номінаціях. Глеб Хавіков став переможцем у номінації «Чоловіча роль другого плану» за  виконання ролі шакала Бацили, Валентин Кошля отримав Диплом у номінації «Найкраща епізодична роль» за дві ролі – Вовка-тата і Зайця-тата. У номінації «Кращий дует» переможцями стали Софія Салатовка і Ясміна Курбанова за ролі Коськи-вуханя та Кольки-колючки.

Режисери-постановники казки та керівники групи театральної студії – заслужена артистка України Марина Юрченко та актор театру Максим Монастирський. Хореограф-постановник музичної казки – Олександр Пушкарьов. Художник-постановник – Алла Михальчук. Текст пісень – Тетяна Поліщук, композитор – Віталій Каліновський. Художник з костюмів – Анжела Єрмоленко.

Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки

 

Останнє редагування Четвер, 10 червня 2021 13:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.