27°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 34%

Вітер: 7 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Юні кам’янські зірочки перемагають!

Попри карантинні обмеження талановиті діти нашого міста не припиняють здобувати перемоги у різноманітних фестивалях та конкурсах, які наразі проводяться переважно дистанційно. Як повідомили у відділі культури департаменту з гуманітарних питань міської ради, у червні відзначилися учні дитячої музичної школи №1.

З 1 по 20 червня у Золочів проходив Всеукраїнський дистанційний конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО». Який проходив за підтримки Благодійного фонду «Милосердний самарянин». У ньому взяла участь та здобула диплом Лауреата І ступеня в номінації «Живопис» Аріна Бурдіна. Дівчинка навчається за фахом образотворче мистецтво. Відзнаку отримала за роботу «Літаючі гойдалки».

З 25 по 27 червня в Одесі дистанційно проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Літнє рандеву в Одесі». У ньому взяли участь представники України, Республіки Молдова, Республіки Казахстан, Королівства Норвегія, Республіки Того (Африка) та Республіки Латвія. Серед такої кількості талановитих учасників наші дівчата з вокального ансамблю «Весняночка» та учениця Ксенія Горбонос отримали дипломи Лауреатів ІІ премії у в номінації «Академічний спів».

27 червня за підтримки ГО «Первоцвіти» та Міністерства Культури України, Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва «В ОБІЙМАХ ЧАСУ» (м. Київ). Учні фортепіанного та музично-теоретичного відділів отримали призові місця та нагороди у номінаціях: «Інструментальне мистецтво (фортепіано)»; вокальне мистецтво (академічний спів).

Крім того, подяками були відзначені також викладачі переможців.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.