-3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 17 km/h

USD 28.13   EUR 34.18
Новини 24

З 15 січня в Дніпродзержинську розпочнеться реконструкція мостового переходу

Сьогодні під головуванням Дніпродзержинського міського голови Андрія Білоусова пройшла нарада з питань кредитування європейськими фінансовими установами та своєчасного освоєння коштів корпорації «NEFKO».

У ході наради обговорювалися два основних напрями. Перший – отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку для реконструкції системи водопостачання, тепломереж, систем зовнішнього освітлення, а також утеплення бюджетних установ. Другим питанням стало своєчасне освоєння першої частини гранту, що надійшов від фінансової корпорації «NEFKO» на реконструкцію будівель середньої загальноосвітньої школи №37 та 3-ї поліклініки на пр. Леніна, а також капітальний ремонт зовнішніх систем і мереж освітлення на мостовому переході через Дніпро.

З усіх питань було затверджено план подальших заходів та погоджені попередні терміни початку будівельних робіт. Крім того, міський голова доручив своєму заступнику Олександру Масленкову підготувати і провести низку додаткових нарад з усіх поточних питань.

Першим об'єктом, де розпочнеться реконструкція, стане мостовий перехід через Дніпро. До кінця поточного тижня тут розпочнуть демонтаж старих світильників. Незабаром стартують і інші проекти.

«Залучення європейських інвестицій - це один із найсерйозніших напрямів у розвитку нашого міста, і ми повинні максимально сконцентрувати свої зусилля для їх успішної реалізації», - зазначив міський голова.

 Джерело інформації: Прес-служба міської ради

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.