26°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Закон про українську мову підписано

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Про це повідомили в прес-службі Апарату Верховної Ради України.

У вівторок, 14 травня, одразу після розгляду Комітетом з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України зареєстрованих постанов про скасування голосування за Закон про мову, Андрій Парубій підписав Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» і невідкладно передав його на підпис чинному Президенту України Петру Порошенку.

«Закон про функціонування української мови як державної підписано! – зазначив Голова Верховної Ради. – Ще з моменту реєстрації Законопроекту про функціонування української мови як державної ми спостерігали, наче всі сили пекла зібралися і робили все можливе, щоб цього не відбулося. Але вони зіткнулися з великою волею українського народу. І вони побачили професійну і злагоджену роботу усієї команди, яка працювала у Верховній Раді України».

Він подякував усім, хто долучився до написання цього закону. «Це була системна робота української команди, яка показала якісний і вагомий результат», – сказав Андрій Парубій.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.