6°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 14 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

«ЗАЗ» заявив про початок виробництва автомобілів для українського ринку

Запорізький автомобілебудівний завод оголосив про початок виробництва автомобілів «Renault» для місцевого ринку. Проєкт реалізується на потужностях в Запоріжжі та стає сильною ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні, заявили в прес-центрі компанії «УкрАВТО».

Перед початком проєкту ЗАЗ пройшов масштабну модернізацію, щоб повністю відповідати міжнародним стандартам якості групи «Renault». Система «Alliance Production Way», що була розгорнута на заводі, якої будуть суворо дотримуватись, дозволить забезпечити український ринок автомобілями міжнародного рівня якості, зазначають у компанії.

«Ми пишаємося тим, що реалізуємо цей проєкт, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізована збірка дозволяє нам залишатися в безпосередній близькості до наших клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку», – сказав Микола Євдокименко, Голова правління «ЗАЗ».

Макс Міссана, керуючий директор Groupe Renault Export Регіон Євразія, зазначив: «Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група «Renault» має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проєкт означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди «Зроблено в Україні» будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів Групи «Renault».

Останнє редагування Четвер, 10 вересня 2020 16:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.