-12°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 78%

Вітер: 4 km/h

USD 28.38   EUR 34.4
Новини 24

Звернення міського голови Андрія Білоусова до кам’янчан з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні кам’янчани!

Під час Революції Гідності українці вкотре продемонстрували не лише самим собі, але й світовій спільноті, що ми є нацією, яка до останнього боронитиме свою свободу, відстоюватиме право на гідне майбутнє своїх дітей, захищатиме демократичні цінності та національні інтереси своєї країни.

Події 2013-2014 років стали доленосними для нашої країни, адже революція відбулась у свідомості багатьох громадян. Ми стали свідками незламності нашого народу, подвигу його синів та дочок, які віддали за наше майбутнє найцінніше – життя. Їх мужність є взірцем для багатьох українських воїнів, які і нині продовжують боронити незалежність України.

Гідність і свобода – непорушні цінності, які є основою нашої спільної праці, спрямованої на розвиток і зміцнення держави, на добробут та процвітання українського народу.

Сердечно бажаю всім здоров’я, щастя, сімейної злагоди й любові. Нехай пам’ять про Героїв, які віддали життя за свободу та незалежність України, ніколи не згасає в наших серцях, а в країну прийде мир і спокій!

З повагою

Міський голова            Андрій Білоусов

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.